اجتماعی - توفیق آنلاین

 توفیق آنلاین: مجتبی لشکربلوکی، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاد دانشگاه صنعتی شریف در دیپلماسی ایرانی نوشت: از هر سه ایرانی یک نفر می‌خواهد سرزمین مادری‌اش را بگذارد و برود. این را من نمی‌گویم، بلکه نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد و متاسفانه نسبت به ۵ سال قبل بیش از ۳ درصد رشد نشان می‌دهد.

 توفیق آنلاین:اخیرا دیده شده برخی سوداگران با پوشش واسطه‌گری نهضت ملی مسکن اقدام به خرید و فروش این واحدها می‌کنند که مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران از شهروندان خواست تا فریب این تبلیغات را نخورند؛ چرا که نه تنها آپارتمان‌ها هنوز آماده نشده بلکه قابل خرید و فروش نیستند.

 

توفیق آنلاین:۸۲ درصد خانوارها در بیش از ۷ گروه (ناامنی تغذیه‌ای متوسط) و ۴۵ درصد خانوارها در بیش از ۱۰ گروه (ناامنی تغذیه‌ای شدید) از ۱۴ گروه غذایی، دچار کم‌مصرفی هستند.

توفیق آنلاین:حاجی اسماعیلی نماینده اسبق کارگران در شورای عالی کار همچنین با اشاره به اینکه دولت در شش ماه دوم سال معوقات بازنشستگان را پرداخت خواهد کرد، ادامه داد: با توجه به اینکه در شش ماه اول سال به نوعی افزایش ۳۸ درصدی و به اضافه ۵۱۶ هزار تومان بازنشستگان پرداخت نشد، مقرر شده در ماه‌های آینده این مابه‌التفاوت به حساب بازنشستگان واریز شود، به طوریکه در نیمه دوم سال و در پایان هر ماه این کار انجام خواهد گرفت و تا پایان سال دولت بدهی خود به بازنشستگان در نیمه اول سال را پرداخت خواهد کرد که این موضوع از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 توفیق آنلاین :محمود مرتضایی‌فرد، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم‌شدن امکان پرداخت تسهیلات اعتباری چهارمیلیون‌تومانی «سفر» به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران تحت پوشش به‌صورت قرض‌الحسنه خبر داد.

توفیق آنلاین: رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم تالاب انزلی به عاقبت دریاچه ارومیه گرفتار شود، گفت: دولت سیزدهم تنها دولتی است که هم حوزه پسماند گیلان و هم موضوع احیای تالاب بین المللی انزلی را در تراز ملی دیده و برای آن برنامه دارد.

 توفیق آنلاین: معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: از نظر ما در روند خشک شدن دریاچه ارومیه تغییر اقلیم در اولویت قرار دارد اما متاسفانه تغییر کاربری هم به عادت تبدیل شده است.

توفیق آنلاین: معاون اجتماعی بهزیستی استان تهران با بیان اینکه حال ۲ نوزاد رها شده مساعد و یکی از نوزادان دارای معلولیت است، گفت: درخواست فرزندخواندگی کودک معلول خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

 

توفیق آنلاین: سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: ظرفیت تولید ٣٠ هزار واحد مسکونی در منطقه ۲۱ به عنوان غربی‌ترین منطقه ورودی تهران وجود دارد.

 توفیق آنلاین:«محسن نایبی» معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران  درباره احداث کلانتری در تهران گفت: موضوع ساخت کلانتری‌ها یک تعهد قدیمی است و تقریبا از دورانی که ما فرماندار بودیم، قرار بود این اتفاق بیفتد و تعداد کلانتری در تهران به فراخور اضافه شدن جمعیت ایجاد شود، اما متاسفانه اقدام جدی در این زمینه صورت نگرفته است.

توفیق آنلاین :مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران وضعیت مدارس تهران را نامناسب و فرسوده توصیف کرد و گفت که مدارس تهران جزو مدارس فرسوده کشور و در کنار مدارس سیستان و بلوچستان قرار دارد.

صفحه1 از215
 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top