اجتماعی - توفیق آنلاین

توفیق آنلاین: رئیس دیوان عالی کشور گفت: حکم اعدام بابک زنجانی قطعی است ولی ممکن است همکاری کند و مورد تخفیف قرار گیرد.

توفیق آنلاین: پلیس تهران درباره برخورد ماموران کلانتری با سگ‌گردانی و فیلم منتشر شده توضیح داد.

توفیق آنلاین: رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت گفت : بر اساس پیش بینی‌ها، تزریق واکسن برای افراد بالای ۱۸ سال در کشور تا پایان دی ماه به اتمام می‌رسد.

توفیق آنلاین: فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به اینکه مبارزه جدی و بی امان با سرقت و زورگیری باید در دستور کار همه کلانتری‌ها و پلیس آگاهی قرار بگیرد، گفت: نباید به هیچ وجه به سارقان و مالخران فرصت جولان بدهیم.

توفیق آنلاین: محقق طرح مطالعاتی واکسن ایرانی-​استرالیایی اسپایکوژن آخرین وضعیت مطالعات بالینی این واکسن را تشریح کرد.

توفیق آنلاین: استاد بیماری‌های عفونی با بیان اینکه ویروس کرونای هندی کودکان و نوجوانان را بیشتر گرفتار می‌کند، گفت: تب، بدن درد، سرفه ، تنگی نفس، اسهال و بی اشتهایی از علائم این نوع کروناست؛ضمن اینکه ابتلای ریوی در این نوع ویروس بیشتر است.

توفیق آنلاین: اعضای شورای شهر تهران امروز در صحن شورا تذکراتی را به حناچی و معاونین آن به دلیل بی دقتی در تکریم ایثارگران و آلودگی صوتی در پایتخت ارائه دادند.

توفیق آنلاین:ساختمان پلاسکو توسط «حبیب‌الله القانیان»، «رئیس انجمن کلیمیان تهران و مالک شرکت پلاسکو، بزرگترین کارخانجات صنایع پلاستیک‌سازی ایران»، ساخته‌شد و نام ساختمان نیز ناشی از همین موضوع است.

توفیق آنلاین : «فرونشست» در تهران - افت تدریجی سطح زمین- با تبعیت از رفتار سینوسی، بعد از یک دوره فراز و فرود، در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۵ به اوج می‌رسد.

توفیق آنلاین: با وجود گمانه زنی های فراوان درباره انتخاب و انتصاب وزیر بهداشت در دولت منتخب، توجه به ویژگی های وزیر بهداشت شایسته باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

توفیق آنلاین: طرح ثبت نام بیماران دیابتی برای دریافت انسولین قلمی از طریق سامانه تا ۲۰ تیر ۱۴۰۰ تمدید شد.

صفحه1 از176

 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top