اقتصاد کلان - توفیق آنلاین

توفیق آنلاین: وزیر ارتباطات در واکنش به مصوبه جدید کمیسیون تلفیق مجلس برای سپردن مدیریت و نظارت بر محتوای مجازی بر صدا و سیما با بیان اینکه تولید محتوا در فضای مجازی باید مردمی باشد و نه سازمانی، نوشت: از تولیدات مردمی حمایت کنیم نه از تولیدات صدا و سیمایی برای مردم؛ آزموده را آزمودن خطاست.

توفیق آنلاین: دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: میزان سرمایه‌گذاری جذب شده در مناطق آزاد از ابتدای امسال تا پایان آذرماه نسبت به مدت مشابه افزایش ۵۷ درصدی داشته است.

توفیق آنلاین: در ۹ ماهه امسال حدود ۷۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در راستای اقتصاد مقاومتی پرداخت شده است.

توفیق آنلاین: ساعت ۲۴ امروز (پنج شنبه) ۲۵ دی‌ماه سومین مرحله ثبت نام مسکن ملی به پایان می‌رسد و بعد از اتمام مهلت ثبت نام، پالایش و تکمیل اطلاعات متقاضیان آغاز خواهد شد.

توفیق آنلاین:مسئولان وزارت نیرو اعلام کرده اند از ۳۸ هزار مگاوات برقی که در کشور مصرف می شود سهم استخراج رمزارزها و مزارع ماینینگ کمتر از ۳۰۰ مگاوات است که عددی بسیار کم در مقابل کل مصرف انرژی است.

توفیق آنلاین: قیمت نفت پس از کاهش بیش از حد انتظار موجودی، بیش از یک درصد افزایش یافت.

توفیق آنلاین: کارشناس ارشد پولی و بانکی می‌گوید شاید مواردی در FATF مطلوب ما نباشد، اما وقتی تمامی نظام‌های بانکی در جهان به آن ملحق شده‌اند، چاره‌ای جز پیوستن به آن وجود ندارد.

توفیق آنلاین: جامعه‌شناس اقتصادی گفت: تا زمانی که مشکلات ساختاری اقتصاد ایران مرتفع نشود و برای تحریم و شرایط شبه جنگی چاره‌اندیشی نشود، اصلاح نرخ ارز موفق نخواهد بود.

توفیق آنلاین: معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سوم پاییز ۹۹ تا پانزدهم بهمن ماه تمدید شد.

توفیق آنلاین: کارشناس امور پول و بانکی با اشاره به اینکه بانک مرکزی به وظیفه کنترل تورم خود به خوبی عمل می‌کند، افزود: عدم تصویب لوایح FATF ، مراودات بانکی را با اختلال مواجه می‌سازد.

توفیق آنلاین: یک کارشناس اقتصادی معتقد است تحریم به معنای عام خودش مانعی در برابر جذب سرمایه است و از طرفی هم وقتی ما قواعد دنیا را نمی‌پذیریم در حقیقت یک نوع خودتحریمی هم در کنار تحریم خارجی ایجاد کرده‌ایم.

صفحه1 از238

 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top