بازار پول - توفیق آنلاین

از بازار رمزارز چه خبر؟ ویژه

توفیق آنلاین:با بازگشت بازارها از تعطیلات عید پاک، بیت کوین هفته را با صعود به بالای ۲۸۰۰۰ دلار آغاز کرد. این حرکت باعث شد که بزرگترین ارز دیجیتال جهان برای مدت کوتاهی از سطح مقاومت کلیدی ۲۸۵۰۰ دلار خارج شود. اتریوم نیز در قیمت ۱۹۰۰ دلار بسته شد.

توفیق آنلاین:نکته جالب در بازار، خالی بودن چارت بین ۴۶ تا ۴۸ هزار است. تکنیکالیست‌ها می‌گویند گپ‌های قیمتی موجب شده در این دامنه امکان تحلیل فنی فعلا مقدور نباشد.

توفیق آنلاین: رئیس کل بانک مرکزی گفت: طبق اطلاعات بدست آمده از سرقتی که از بانک ملی شد و آماری که از سایر صندوق ها داریم؛ حدود ۱۵-۱۶ میلیارد دلار دست مردم و در صندوق هاست.

 توفیق آنلاین:یک اقتصاددان، حجم نقدینگی در اقتصاد کشور را وحشتناک دانست و گفت: اگر این نقدینگی ازسوی بانک مرکزی مدیریت نشود، فشار بر قیمت ارز بالا خواهد بود.

توفیق آنلاین: عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون رشد منابع بانک توسعه تعاون در پایان سال ۱۴۰۱ را همراه با ۳۲ درصد رشد در مقایسه با سال پیشین اعلام نمود.

توفیق آنلاین:بانک مرکزی در بخشنامه‌ای مجددا بر ممنوعیت دریافت تصاویر مدارک شناسایی شناسنامه و کارت ملی هنگام ارائه خدمات بانکی تاکید کرد.

توفیق آنلاین:نرخ حق الوکاله سپرده‌های سرمایه گذاری بانک شهر در سال جدید اعلام شد.

 

توفیق آنلاین: مدیرعامل بانک سپه تبدیل این بانک به بزرگترین بانک دیجیتال کشور را یکی از کلیدی ترین اهداف بانک سپه برشمرد و اظهار داشت: در حوزه‌های فنی و توسعه درونی بانک ،پروژه‌های مهمی تدوین شده که در سال جاری جهت ارائه خدمت به حجم قابل توجه مشتریان عملیاتی خواهد شد.

 توفیق آنلاین: مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای الله‌آباد از توابع شهرستان تربت‌جام واقع در استان خراسان رضوی، به‌عنوان چهل و هفتمین مدرسه احداث‌شده توسط این بانک به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

نرخ سود بین بانکی چند ؟ ویژه

 

توفیق آنلاین:نرخ سود بین بانکی در هفته منتهی به چهارشنبه ۱۶ فروردین با افزایش نسبت به هفته گذشته به ۲۳.۴۶ درصد رسید.

 

توفیق آنلاین:در حالی قرار بود بانک مسکن کارت اعتباری مصالح ساختمانی را در راستای کمک به تولید مسکن عملیاتی کند که وعده های ۴ سال اخیر در این‌باره هنوز محقق نشده است.

صفحه1 از1011
 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top