بازار پول - توفیق آنلاین

 توفیق آنلاین :معاون وزیر اقتصاد گفت: طبق ماده ۱۴۵ قانون مالیات مستقیم سود سپرده بانکی معاف از مالیات است. البته قانون‌گذار می‌تواند این ماده را دوباره بررسی کند.

 

توفیق آنلاین : با توجه به حرکت بانک ایران زمین به سمت کاهش زیان انباشته و همچنین تصویب افزایش سرمایه از محل آورده برای افزایش خدمات بانک داری دیجیتال و ... اعتماد سهامداران به این بانک افزایش یافته و در هفته های اخیر با صف خرید همراه شده است.

 

توفیق آنلاین : نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال مالی ۱۴۰۲ سه درصد تعیین شد.

 

توفیق آنلاین:براساس مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار که توسط بانک مرکزی ابلاغ شد، هیچ بانکی حق ندارد در زمان اعطای وام بخشی از آن را به عنوان سپرده و وثیقه نقدی مسدود کند.

 توفیق آنلاین :بانک مرکزی دستورالعمل جدید واگذاری اموال مازاد مؤسسات اعتباری را ابلاغ کرد.

توفیق آنلاین : همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، موزه بانک سپه به صورت رایگان میزبان آحاد مردم هنردوست و فرهیخته کشور است.

 توفیق آنلاین :شعب منتخب بانک‌های ملی ایران، ملت، تجارت و صادرات ایران با هدف ارائه خدمت به متقاضیان دریافت ارز بابت مصارف ارزی در روزهای تعطیل ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه فعالیت می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی آنلاین ، متقاضیان می توانند برای خرید ارز در سرفصل تأمین نیازهای ضروری با همراه داشتن اصل کارت ملی به شعب منتخب بانک‌های مذکور به شرح جدول زیر مراجعه نموده و اقدام به خرید ارز تا سقف پنج هزار یورو نمایند.

 

 توفیق آنلاین :شورای پول و اعتبار با مصوبه جدید خود امکان واگذاری ملک مسکونی تملک‌شده توسط بانک‌ها به صاحبان آنها در قالب اقاله موافقت کرد.

توفیق آنلاین :پس از مدت‌ها گمانه‌زنی، در نهایت بانک مرکزی با هدف کنترل تورم تصمیم به افزایش نرخ بهره گرفت. سیاستی که موافقان و مخالفان بسیاری دارد. کامران ندری، اقتصاددان در گفتگو با جهان صنعت نیوز هر چند معتقد است که افزایش نرخ بهره برای کنترل تورم الزامی است اما رویکرد کنونی بانک مرکزی کاملاً اشتباه می داند.

توفیق آنلاین:بر اساس تصمیم بانک مرکزی نرخ سود سپرده‌های بانکی افزایش یافت این افزایش از جمله ابزارهای مهم در کنترل نرخ تورم و نقدینگی است.

 توفیق آنلاین :جناب آقای فرزین با سلام. گفته‌اید با بیش از ۱۰۶ بانک خارجی غیرروسی ارتباط مستقیم خواهیم داشت. مبارک است. اما…

صفحه1 از995
 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top