اطلاعات تسهیلات سه بانک تجارت، توسعه تعاون و کارآفرین در شبکه بانکی  به روز شد

 توفیق آنلاین:فهرست اطلاعات تسهیلات و تعهدات کلان جاری و غیر جاری سه بانک تجارت، توسعه تعاون و کارآفرین در پایان شهریور ماه ۱۴۰۱ به‌روزرسانی شد.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، فهرست اطلاعات تسهیلات و تعهدات کلان جاری و غیر جاری سه بانک تجارت، توسعه تعاون و کارآفرین در پایان شهریور ماه ۱۴۰۱ که مورد بررسی نهایی قرار گرفته است به همراه فهرست تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط بانک کارآفرین به روزرسانی و منتشر شد.

با اشاره به بخش ۱ از بند د تبصره ۱۶ قانون بودجه ۱۴۰۱ کل کشور درخصوص انتشار مانده تسهیلات و تعهدات کلان و اشخاص مرتبط شبکه بانکی در تارنمای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار که تسهیلات و تعهدات بیشتر از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات کلان و اشخاص مرتبط محسوب می‌گردد، این بانک نسبت به انتشار فهرست اطلاعات «تسهیلات و تعهدات کلان»، «تسهیلات کلان غیرجاری» و «اشخاص مرتبط» بانک‌ها و موسسات اعتباری که مورد بررسی نهایی قرار گرفته است اقدام می‌کند.

شایان ذکر است اطلاعات تسهیلات و تعهدات کلان مرتبط سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری پس از دریافت و بررسی نهایی منتشر خواهد شد.

 

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top