تحلیلیات - توفیق آنلاین

 توفیق آنلاین:رییس مرکز پژوهش‌های اتاق بازرگانی ایران می‌گوید تنش‌زدایی بین المللی و برنامه ریزی دقیق برای استفاده از فرصت‌ها در داخل می‌تواند به کاهش تورم ایران کمک کند.

 توفیق آنلاین:یکی از موضوعاتی که در روزهای گذشته در حوزه خودرو مطرح شده، بحث ممنوعیت واردات خودروهای فرانسوی بوده است.

توفیق آنلاین:با گذشت نزدیک به هفت‌سال از راه‌‌‌اندازی و آغاز به کار فرابورس در کشور، تنها نام پنج‌شرکت پذیرفته‌شده در بازارSME ‌‌‌های فرابورس دیده می‌شود؛ این وضعیت، بیانگر این است که اهداف و نقشه راه ترسیم‌شده برای فرابورس، محقق نشده است.

 توفیق آنلاین:از مهم‌ترین شاخص‌هایی که می‌توان برای بررسی وضعیت رفاهی خانوارها مورد بررسی قرار داد شاخص درآمد سرانه است.

 توفیق آنلاین:ورود بانک مرکزی به موضوع رمز ریال ملی با هدف نظارت و شفافیت بیشتر در مبادلات و تراکنش‌های افراد و ممانعت از خلق پول است و قرار نیست فعالیت بانک‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهد.

 توفیق آنلاین:تعارض منافع چیست و چگونه بر نظام پولی ایران تاثیر می‌گذارد؟ تعارض منافع وقتی شکل می‌گیرد که یک فرد یا سازمان، در هنگام تصمیم‌گیری در خصوص چیزی یا کسی، بر سر دوراهی انتخاب بین نفع بجا (اولیه) و نفع نابجا (ثانویه) قرار گیرد.

توفیق آنلاین:سه اتقاق مهم در بازار اولیه اوراق بدهی دولتی نشان از احتمال شکل گیری وضعیت وخیم در بازار اولیه داشته است.

 توفیق آنلاین:معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد از برنامه این وزارتخانه برای تدوین قوانین و مقررات جداگانه برای بانک‌‌های تجاری، توسعه‌‌ای و قرض‌‌الحسنه خبر داد.

 توفیق آنلاین:نشریه آمریکایی فوربس در تحلیلی درباره راه‌اندازی نماد مبادله ارزی روبل-ریال در ایران، اذعان کرد ایران و روسیه گامی هرچند کوچک، اما به طور بالقوه مهم برای حذف دلار از روابط تجاری دوجانبه برداشته‌اند.

توفیق آنلاین:یکی از معیارهای مهم اقتصادی برای سنجش وضعیت رفاهی خانوارها تولید ناخالص داخلی یا همان درآمد ملی است.

توفیق آنلاین:یک کارشناس بازارهای مالی گفت: صرافی‌ها با محدودیت‌هایی برای خرید و فروش ارز مواجه هستند. اگر کسی بتواند ارز موجود خود را به صرافی‌ها بفروشد، مسلماً برای خرید دوباره با مشکل رو به رو خواهد شد و نمی‌تواند ارز فروخته شده را حتی با قیمت بالاتر به راحتی خریداری کند.

صفحه1 از23
 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top