سرمقاله - توفیق آنلاین

سرمقاله

 توفیق آنلاین: در خبرها آمده بود که حدود ۱۲ میلیون وسیله موتوری بدون داشتن بیمه شخص ثالث در سطح کشور تردد می‌کنند. مطابق قانون رانندگان و راکبان این وسایل نقلیه موتوری چنانچه در حوادث رانندگی مقصر تشخیص داده شوند، به دلیل نداشتن بیمه شخص ثالث سر از زندان درمی‌آورند.

توفیق آنلاین:هنگامی که گفته می‌شود فساد نظام‌مند است برخی افراد رو ترش می‌کنند و این را علیه نظام تعبیر می‌کنند، ولی ماجرا به گونه دیگری است.

 توفیق آنلاین: تجربه افزایش ساعت معاملات در بازار اوراق مالی اسلامی نشان می‌دهد که بازار سرمایه ظرفیت افزایش ساعت معاملات در بخش سهام را داراست؛ از این‌رو تصمیم‌هایی از این جنس که موجب افزایش شفافیت، نقدشوندگی و فرصت تحلیل در بازار سرمایه می‌شود با استقبال فعالان این بازار روبرو خواهد شد.

 

توفیق آنلاین:نرخ سود اوراق عرضه شده در هفته چهاردهم برابر با ۲۲.۰۸ درصد بوده که تقریبا بالاترین نرخ سود در هفته های برگزاری این بازار به شمار می آید. مهم ترین دلیل‌ آن هم شکستن مرز ۲۲ درصد از سوی دولت بوده است.

 توفیق آنلاین:تصویب جزییات طرح بانکداری جمهوری اسلامی، یکی از مهم‌ترین خبرهای اقتصادی روزهای اخیر کشور است.

توفیق آنلاین:مفروضات:چهار فرض اساسی از بنیان‌های تفکر اسلامی برای پیشران و اصول حاکم بر این بحث در نظر گرفته شده است.

توفیق آنلاین: این روز‌ها بحث نرخ بهره بین بانکی و با اندکی تسامح نرخ ریپو، و نرخ‌های بهره در کل و آثار تغییرات آن بر بازار سهام مورد بحث کم و بیش عمیق کارشناسان است؛ گفتم شاید به نقش آن نرخ در زندگی همگان اگر اشاره شود مفید فایده باشد.

صفحه1 از66
 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top