پیشنهاد سردبیر - توفیق آنلاین

پیشنهاد سردبیر

توفیق آنلاین: علی خدایی؛ نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: تفریحات و سرگرمی تقریبا از سبد هزینه خانواده‌های کارگری حذف شده و اینها، هشدار‌های جدی برای جامعه است. متاسفانه این هشدار‌ها آنقدر ادامه داشت که به میزان دسترسی به مواد غذایی هم سرایت کرد. عجیب نیست با وجود آنکه به وفور درباره مضر بودن فست‌فود‌ها و سوسیس و کالباس صحبت می‌شود، هنوز مصرف سوسیس و کالباس در کشور ما آمار تصاعدی دارد که دلیلش جز فقر و ناتوانی از خرید محصولات غذایی سالم‌تر و با ارزش غذایی بالاتر نیست.

 *امیر فرهادی سرپرست معاونت اعتبارسنجی اداره کل اعتبارات:مؤسسات اعتباری که بانک‌ها رکن اساسی آن شناخته می‌شوند، برای در اختیار قرار دادن انواع تسهیلات اعطایی به مشتریان خود، نیاز به انجام بررسی‌های کاملی به منظور شناخت متقاضیان از ابعاد کیفی و کمی و کسب اطمینان از بازپرداخت تسهیلات در سررسید خود دارند تا از این طریق، ارزیابی کاملی از سنجش توان بازپرداخت و محاسبه احتمال عدم بازپرداخت تسهیلات و خدمات تأمین مالی از سوی آنان، به عمل آید.

توفیق آنلاین: بدیهی است که ما در یک نظام جهانی شده جای گرفته‌ایم. این نظام جهانی شده قواعد جاری دارد اما در درون خودش دچار تضادهای متعدد است.

توفیق آنلاین:نقدینگی در پایان آذرماه امسال از مرز 2263هزار میلیارد تومان عبور کرد. بانک مرکزی با انتشار این آمار روند رشد سریع نقدینگی را تأیید کرد و موجب شد نگرانی‌ها از اثر فزاینده روند فعلی بر شاخص تورم افزایش یابد.

توفیق آنلاین:عبدالناصر همتی در پاییز امسال بدون تردید با همتی پاییز ۱۳۹۷ تفاوت‌های اساسی دارد. حالا او پس از دو سال فعالیت در بالاترین سطح سیاستگذاری در دو بازار مهم ارز و بهره بانکی و نیز برنامه ‌دادن برای صیانت از ارزش ریال در برابر ریال به نقطه غم‌انگیزی رسیده است.

توفیق آنلاین: یک اقتصاددان معتقد است بانک مرکزی برای دولت کار می‌کند و نمی‌تواند برخلاف مسیر آب شنا کند، مگر اینکه قانون اساسی کشور اصلاح و اختیارات دولت هم محدود شود.

توفیق آنلاین: ولی‌الله سیف، رئیس‌کل سابق بانک مرکزی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی به بانک مرکزی توصیه کرد جهت مهار قیمت ارز، کنترل معاملات فردایی را به دست بگیرد.

صفحه1 از23

 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top