پیشنهاد سردبیر - توفیق آنلاین

پیشنهاد سردبیر

توفیق آنلاین: در حالی که بازار بیت‌کوین افت و خیزهای شدید قیمتی را تجربه می‌کند، دو نگاه متفاوت به آینده قیمت بیت‌کوین وجود دارد؛ گروهی با توجه به افزایش علاقه سرمایه‌گذاران بزرگ و خاصیت پوشش ریسک تورم، این روند را طبیعی می‌دانند. گروهی دیگر از وجود حبابی بزرگ می‌گویند.

توفیق آنلاین: تحریم‌ها چه آسیبی به توسعه صادرات وارد کردند؟

توفیق آنلاین: رییس کل بانک مرکزی اخیرا اشاره کرده‌اند که با کاهش انتظارات تورمی، پیش‌بینی می‌شود که شاخص کلی تورم در کشور کاهش پیدا کند.

توفیق آنلاین:نظام بازنشستگی چگونه می‌خواهد در میان درآمدی از گروه هدف خود حمایت کند؛ آیا این حمایت ممکن است؟ این مقاله را بخوانید.

توفیق آنلاین:ترکمان احمدی در یادداشتی تاثیر شایعات فضای مجازی بر بازار سرمایه را بررسی کرد.

توفیق آنلاین: داستان ۴۹ میلیون نفر دارنده سهام عدالت به قیمت اسمی یک میلیون تومان سال ۱۳۸۶ طرح تحول اقتصادی (الوعده)، مواجه شدن دارندگان با قیمت اسمی ۵۳۲ هزار تومان در سال ۱۳۹۸ (الوفا).

توفیق آنلاین: مدتی است که جهان بشریت با بیماری اپیدمیک کرونای پلید در حال مبارزه سهمگین است و تاثیرات این ریسک با خسارتهای چند وجهی را اقتصاد جهانی و ملی کشورها کاملا لمس نموده اند و تجربیات مثبت و عمدتا منفی از منظر مدیریت ریسک در سطح کلان و بین المللی، دولتها در کشورها و در درون سازمانها ، خانواده ها و هر یک از انسانها درک شده است .

صفحه1 از27

 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top