پیشنهاد سردبیر - توفیق آنلاین

پیشنهاد سردبیر

توفیق آنلاین:امروزه لازمه پیشرفت، رشد و توسعه و رفع نیازهای کشورها در ارتباط، تعامل و دادوستد با دنیا است و پا پس کشیدن از روند تعاملات بین‌المللی به‌طور قطع، ممکن و میسر نبوده و تعاملات نظام بین‌الملل این روزها به‌گونه‌ای است که توسعه کشورها در هر نقطه‌ای از این جهان، بستگی به میزان مشارکت و همکاری آنها با یکدیگر دارد. سطح و کیفیت همکاری‌های کشورها نیز با ویژگی‌های جغرافیایی و ظرفیت‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در هر منطقه، رابطه تنگاتنگی دارد.

توفیق آنلاین: ذهن انسان توانایی های زیادی برای یاد گرفتن مطالب دارد. استفاده از روش‌های درست کمک می کند تا بتوانیم به حداکثر توان فراگیری و استفاده از ذهن برسیم.

توفیق آنلاین: رییس کل بانک مرکزی از رشد اقتصادی مثبت در سه ماهه سوم سال جاری و خروج اقتصاد کشور از رکود خبر داد.

توفیق آنلاین: اگر می‌خواهید درباره نظام بودجه‌ریزی در ایران بدانید، خواندن این مقاله به شما توصیه می‌شود.

توفیق آنلاین:واحد اطلاعات اکونومیست پیش‌بینی می‌کند نرخ تورم ایران که در سال ۲۰۲۰ به ۲۸.۸ درصد رسید، در سال ۲۰۲۱ با اتخاذ سیاست پولی سهل‌گیرانه توسط دولت و تداوم ضعف پول ملی به ۳۲.۷ درصد افزایش یابد.

توفیق آنلاین: انتخاب استراتژی مناسب در امر تدریس، یعنی انتخاب مجموعه ای از مواد آموزشی وشیوه‌های عملی که برای ارتقای یادگیری به کار برده می شود. در انتخاب استراتژی مناسب در امر تدریس باید مشخص شود که کدام روش تدریس، در چه زمان‌هایی و با چه محتوایی در نظر گرفته می شود تا اهداف آموزشی تحقق یابد. مدرسین باید مناسب ترین روش‌ها را با توجه به محتوا، زمان و فراگیران انتخاب کنند.

توفیق آنلاین: در حالی که بازار بیت‌کوین افت و خیزهای شدید قیمتی را تجربه می‌کند، دو نگاه متفاوت به آینده قیمت بیت‌کوین وجود دارد؛ گروهی با توجه به افزایش علاقه سرمایه‌گذاران بزرگ و خاصیت پوشش ریسک تورم، این روند را طبیعی می‌دانند. گروهی دیگر از وجود حبابی بزرگ می‌گویند.

صفحه1 از28

 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top