صنعت و بازرگانی - توفیق آنلاین

 

توفیق آنلاین :علیرضا ناصرپور، معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و رضا عیوض‌لو، معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس، امشب ۱۴ بهمن، مهمان برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه خبر بودند.

توفیق آنلاین: در بیست و پنجمین همایش ۵۰۰ شرکت برتر ایران، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق شد رتبه نخست شاخص فروش ورتبه اول بهره وری کل عوامل در گروه اکتشاف، استخراج و خدمات جنبی را کسب نماید .

توفیق آنلاین:مرکز پژوهش‌های اتاق ایران در گزارشی ابعاد مختلف دیپلماسی اقتصادی عربستان را زیر ذره‌بین برده است. از آنجا که دیپلماسی اقتصادی عربستان در پیامد طراحی و اجرای چشم‌انداز ۲۰۳۰ در مسیر دگرگونی قرار دارد، ارتقای موقعیت عربستان به عنوان ‌هاب جهانی تجارت و سرمایه‌گذاری و کشوری برخوردار از موقعیت برتر در جهان اسلام به اهداف کلیدی دیپلماسی اقتصادی بدل شده‌اند.

 

توفیق آنلاین: در شرایطی که تداوم عرضه خودرو در بورس‌کالا به‌دلیل سنگ‌اندازی‌ها، با اما و اگر‌های زیادی مواجه شده، به دستور سازمان بازرسی بار دیگر عرضه خودرو از طریق قرعه‌کشی از هفته قبل از سرگرفته شد.

توفیق آنلاین: زندگی و کسب‌وکار ایرانیان و مناسبات آنها با قدرت حاکم و نیز خلق‌وخوی آنها بدون چون‌وچرا با تحولات نرخ دلار در بازار آزاد گره خورده است و می‌توان با قاطعیت گفت نه تنها در اسارت نرخ دلار به ریال قرار دارند بلکه سیاست هم اسیر دست این پول قدرتمند جهانی است.

توفیق آنلاین:مرکز پژوهش‌های اتاق ایران با تاکید بر لزوم تثبیت ورود ارزهای نفتی به اقتصاد، توصیه می‌کند: سیاست تثبیت نرخ ارز حقیقی بر مبنای دلار ۳۵ هزار تومانی، مبنای سیاست­‌گذاری قرار گیرد و جایگزین سیاست تثبیت نرخ اسمی ارز شود.

توفیق آنلاین:طبق بررسی‌های انجام شده بیش از کمبود منابع آنچه موجب شده در تحقق اهداف توسعه عقب بمانیم، دانش اندک و کارشکنی ذینفعانی است که منافع آنها با توسعه کشور، مغایرت دارد.

 توفیق آنلاین:بررسی آخرین صورتمالی ایران خودرو نشان می دهد، این شرکت با افزایش زیاندهی مواجه است.

 توفیق آنلاین:آمارهای جهانی از رشد تولید فولاد خام ایران خبر می دهد اما میزان صادرات در هشت ماه گذشته از سال جاری خورشیدی ۸ درصد از نظر وزنی کمتر است.

توفیق آنلاین : دولت پیشنهاد بلندمدتی به پتروشیمی‌ها داده تا خود آن‌ها در سرمایه‌گذاری تامین خوراک و گاز، مشارکت کنند. این اقدام اتفاق بسیار خوبی را رقم می‌زند، به طوری که آن‌ها می‌توانند بر روی منابع حاصل از این سرمایه‌گذاری برای تامین خوراک در فصل سرما و سال‌های آینده حساب کنند.

توفیق آنلاین :مرکز پژوهش‌های مجلس طرح ایجاد پلکانی و تدریجی مناطق ویژه اقتصادی را پیشنهاد داده است.

صفحه1 از170
 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top