صنعت و بازرگانی - توفیق آنلاین

توفیق آنلاین:بالاخره قیمت جدید کارخانه ای خودرو اعلام شد. در میان محصولات ایران خودرو خانواده پژو بیش‌ترین افزایش قیمت را تجربه کردند. این گروه حدود ۴۲ درصد افزایش قیمت پیدا کردند.

 

توفیق آنلاین: محمدعلی تیموری، نماینده وزارت صمت با حضور در یک برنامه تلویزیونی از میزان افزایش قیمت خودرو درب کارخانه خبر داد.

 توفیق آنلاین:هرچند شرایط بازار و البته صنعت خودرو به خوبی نشان از اشتباه بودن سیاست‌های وزارت صمت دارد، اما به نظر می‌رسد که این وزارتخانه همچنان تمایلی به اصلاح روند سیاستگذاری خود ندارد.

 توفیق آنلاین:سخنگوی کمیسیون کشاورزی با اشاره به تعلل دولت در تعیین قیمت خرید تضمینی گندم، خبر از رقم پیشنهادی این کمیسیون برای خرید تضمینی گندم دارد.

 توفیق آنلاین:وزیر صنعت درباره برنامه تولید خودرو در سال جدید هم گفت: در سال ۱۴۰۲ هدف تولید خودرو حداقل یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه است؛ بنابراین تقریبا برای تمام کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند، خودرو تحویل داده خواهد شد.

توفیق آنلاین:با بررسی رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس‌جمهور تخلف برخی خودروسازان از جمله ایران‌خودرو در واگذاری رانتی خودرو قطعی شد و در نهایت رئیس‌جمهور نیز پیرو این گزارش، دستور برکناری خطیبی مدیرعامل ایران خودرو را صادر کرد.

 توفیق آنلاین:ایرانخودرو با حذف داشبورد و چند آپشن از ۲۰۷ دنده‌ای، محصول جدیدی را تولید کرده و می‌خواهد آن را به اسم جانشین ۲۰۶ بفروشد.

توفیق آنلاین:طبق اعلام بانک مرکزی، در ۹ماهه امسال ۲۹ هزار و ۷۹۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های اقتصادی اعم از صاحبان کسب و کار و مصرف‌کنندگان نهایی پرداخت شده که ۶۳.۲ درصد از این رقم برای تامین مالی سرمایه در گردش واحدهای تولیدی بوده است.

 

توفیق آنلاین :علیرضا ناصرپور، معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و رضا عیوض‌لو، معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس، امشب ۱۴ بهمن، مهمان برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه خبر بودند.

توفیق آنلاین: در بیست و پنجمین همایش ۵۰۰ شرکت برتر ایران، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق شد رتبه نخست شاخص فروش ورتبه اول بهره وری کل عوامل در گروه اکتشاف، استخراج و خدمات جنبی را کسب نماید .

توفیق آنلاین:مرکز پژوهش‌های اتاق ایران در گزارشی ابعاد مختلف دیپلماسی اقتصادی عربستان را زیر ذره‌بین برده است. از آنجا که دیپلماسی اقتصادی عربستان در پیامد طراحی و اجرای چشم‌انداز ۲۰۳۰ در مسیر دگرگونی قرار دارد، ارتقای موقعیت عربستان به عنوان ‌هاب جهانی تجارت و سرمایه‌گذاری و کشوری برخوردار از موقعیت برتر در جهان اسلام به اهداف کلیدی دیپلماسی اقتصادی بدل شده‌اند.

صفحه1 از171
 
طراحی و اجرا توسط آریان وب!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به ماهنامه توفیق اقتصادی است.
 
Web Design Aryanweb!

Copyright © 2019 Tofigh Online. All Rights Reserved!

 

Top